čtvrtek 29. listopadu 2012

Alverde - dobrá vlasová kosmetika za slušnou cenu

Na přírodní kosmetiku Alverde jsem narazila poprvé, když jsem hledala něco nového pro mé hodně zničené vlasy. 

Mám vlnité husté vlasy, ale opakovaným melírováním se tak zničily, že vypadaly jako zmoklá sláma. Takhle to už nešlo dál. Tak jsem pátrala na internetu, co s tím. Hodně jsem pročítala stránky www.dlouhovlasy.cz. Nejvíce se tam řešila témata o barvení hennou a silikony ve vlasových přípravcích. A přeci lidi s krásnýmá dlouhýma vlasama musí vědět, jak na to:-) O henně napíšu někdy příště. No a o těch silikonech se říká, že zatěžují vlasy, obalují je a k vlasu se pak nedostane žádná výživa atd atd. Dobré reference jsem tam našla na vlasovou kosmetiku Alverde, která je bez silikonů.


Takže jsem pádila do DMka a koupila šampón, balzám a masku. Dá se říct, že dostaly moje vlasy z nejhoršího. Teď už samozřejmě zkouším i jiné přípravky, ale k těmto se ráda vracím. Navíc se dají pořídit za přijatelnou cenu. Šampóny stojí 59 (200 ml), balzámy 69 Kč (200 ml) a masky 49 Kč (100 ml). Mám doma fialový regenerační šampón pro poškozené a lámavé vlasy, zelený šampón pro větší objem a růžovou řadu na suché a roztřepené vlasy.

Alverde nedělá jen vlasovku, ale všemožnou kosmetiku, i dekorativku. Všechno je k sehnání jen v drogerii DM.

Máte nějaké zkušenosti s touto značkou?

4 komentáře:

 1. Alverde se mi celkově zdá jako opravdu skvělá značka!:) mám od nich zhatím jen tvářenku ale ta nemá chybu!:)

  Zvu tě na mou LUSH Giweaway!
  http://elitiethebeauty.blogspot.cz/2012/11/lushacka-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 2. To je pěkná sestavička :-) Ja na produkty Alverde už dlouho číhám, ale pořád nevím jestli mám něco vyzkoušet nebo ne. Určo dej pak vědět jak jsi s těmi přípravky na vlasy spokojená :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak nevím, jestli to z toho článku špatně vyznělo, ale už produkty používám nějakou dobu a mám s nimi fakt dobré zkušenosti, takže můžu doporučit:-)

   Vymazat
 3. Zajímavý článek. Nějak moc jsem se k této kosmetice nehrnula ale děkuji za typ určitě zkusím:)
  www.b-fashions.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Díky moc za komentář a těším se na další:-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...